Vortex

Hi-tech upgrade pro vaše HiFi audio. Produkty německého výrobce Vortex jsou určené pro maximální tuning reprodukce zvuku. Díky výzkumu a dosaženému know how v oblasti nanomateriálů a hologamového programování dosáhl VORTEX již mnoha úspěchů, které si nyní můžete vychutnat i vy. Objevujte důmyslné filtry napětí, analogového a digitálního signálu a mnohodalších bezkonkurenčních produktů.

Ryze německá společnost, jejichž posláním je poskytovat produkty, které využívají nejnovějších vědeckých a alternativních lékařských znalostí k vytvoření dokonalého zážitku z poslechu hudby. Dle zakladatele a vizionáře Norberta Maurera je kvalitní poslech v dnešním domácím prostředí bez inovativních produktů a příslušenství VORTEX nemožný.

VORTEX je a chce být partnerem všech posluchačů hudby. Od roku 1984, kdy byl získán první patent na inovativní technologie, přináší VORTEX vysoce kvalitní výrobky, vyrobené pouze v Německu a pouze ve spolupráci s německými partnery. Ať už se jedná a filtry analogového, digitálního signálu nebo síťového napájení, Porodukty VORTEX přináší neskutečné zlepšení reprodukce hudby za velice nízké pořizovací náklady. Díky tomu se stává VORTEX oblíbeným a především dostupným produktem pro všechny.

Hlavní přednosti

  • Ryze německý výrobek, který představuje jedinečný upgrade pro HiFi sestavy postavený na patentované technologii a podložených lékařských a vědeckých výzkumech.
  • Norbert Maurer se celý život věnuje negativnímu působení vysílačů (wifi, telefony, bluetooth, rádiové vlny apod.) a destruktivnímu dopadu celkové elektrifikace a elektromagetického pole nejen na audio signál (HiFi) ale také na fyzické tělo člověka. Jeho produkty Vortex představují unikátní technologii, která eliminuje vysokofrekvenční rušení a mění destruktivní povahu vysílaných vln na pozitivní.
  • Produkty Vortex představují unikátní ochranu nejen pro Hifi komponenty, ale také pro člověka.
  • Vortex HiFi je úspěšným produktem a s ohledem na pořizovací cenu, použitým a technologiím je současně bezkonkurenčním.

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu