Grandinote

Stvořeno pro náročné posluchače a nekompromisní audiofily. Magnetosolid technologie vyvinutá pro maximálně věrnou reprodukci hudby je aplikovaná do všech audio komponent zesilovačů, předzesilovačů a streamerů. Reprosoustavy grandinote sekundují zvukovému výkonu audio komponent a jako celek utváří zvukovou referenci. Určeno pro všechny, kteří chtějí to nejlepší bez ohledu na cenu.

Massimiliano Magri, zakladatel, vizionář a konstruktér úspěšné technologie Magnetosolid a reprosoustav série Mach. Své první lampové zesilovače začal stavět již v roce 1996, postupem času vymyslel své vlastní topologické řešení Magnetosolid, které zachovává přednosti lampových zesilovačů a současně přidává výhody elektrických parametrů polovodičových součástek. Díky tomu audio komponenty Grandinote vynikají velmi dynamickou a rychlou reprodukcí hudby. Vynikajícím rozlišením, definicí prostoru bez nežádoucího zkreslení polovodičových součástek. Dual mono konstrukce s topologií magnetosolid, vysokým činitelem tlumení a nulovou zpětnou vazbou činí audio komponenty Grandinote v kategorii referenčního high endu jedny z nejlepších na světě.

Hlavní přednosti

  • Grandinote audio, začátek výroby 1999, vizionář, vývojář a konstruktér Massimilano Magri, ruční výroba – Itálie, ze země, která miluje emoce a hudbu.
  • Grandionote audio jsou Hi-Fi komponenty zaměřené pro nejnáročnější posluchače. Spojují výkon, unikátní topologické řešení a design. Nekompromisní řešení najdete v celém portfoliu produktů z řad zesilovačů, datových transportů (streamerů) a reprosoustav.
  • Masimiliano Magri, autor přelomové topologie magnetosolid, která v reprodukci hudby zanechává barvy elektronek, ale kombinuje sílu polovodičových součástek. Výsledkem je nekompromisní reprodukce hudby, kde definice prostoru, dynamiky a detailu má charakter živé hudby.

Relevantní články

Cyrus one cast – pod drobnohledem

Cyrus One Cast Přinášíme recenzi německého magazínu AV-Magazin.de, který si novinku od Cyrusu, model One Cast, důkladně otestoval. Integrovaný zesilovač…

Další značky k poslechu

Menu