Orchestra Instruments

Propojovací audio kabely vytvořené pro maximální kvalitu reprodukce. Vyrobené ručně v laboratořiOrchestra Instruments s použitím know how materiálů a postupů. Vždy precizní ošetření vstupních materiálu, unikátní dielektrikum a konstrukce kabelu se postarají o nekompromisní kvalitu reprodukce vaší hudby.

Zakladatelem a hlavním vývojářem kabelů Orchestra Instruments je Jiří Pavelka, který se kabelům věnuje již od roku 2012. Systematickým vývojem použitých materiálů a technologických postupů se utváří unikátní ručně vyrobené kabely, které disponují mnoha know how materiály a postupy. Za zvukovými úspěchy audio kabelů Orchestra Instruments stojí vlastní technologie dielektrika a tlumení se zcela unikátními vlastnostmi. A.D.T. (Absolute Damping Technology) je materiál vyrobený na bázi organických polymerů, vyznačující se extrémní adhezí s vynikajícími mechanickými a elektrickými vlastnostmi. Od využití kapalného dusíku pro kryogenizační procesy, využití metalických a karbonových vodičů až po sestavení optimální geometrie vodičů a použití vlastních konektorů, jsou kabely Orchestra Instruments vyráběny ručně. Pro maximální zvukový přínos do světa reprodukce hudby jsou vyráběny kabely ORCHESTRA Instruments zcela nekompromisně.

Hlavní přednosti

  • Ryze české, ručně vyráběné audio kabely. Vývojář a konstruktér JiříPavelka, začátek výroby 2012. Každý krok je dělán s maximální precizností s ohledem na výsledek.
  • Vlastní dielektricky materiál ADT spolu s kombinací geometrie a solid core vodiči, propůjčují kabelu vynikající elektromechanické vlastnosti, které se podepisují otevřenou, detailní a především zcela naturální reprodukci hudby.
  • Vynikající konektory a vodiče z prvotřídních materiálů. Pro maximální zvukový přínos, jsou všechny metalické materiály jsou ošetřeny kryogenizačním procesem v kapalném dusíku.
  • Nejvyšší řada kabelů je vyrobená z grafitových vláken nejvyšší kvality.

Relevantní články

Cyrus one cast – pod drobnohledem

Cyrus One Cast Přinášíme recenzi německého magazínu AV-Magazin.de, který si novinku od Cyrusu, model One Cast, důkladně otestoval. Integrovaný zesilovač…

Další značky k poslechu

Menu