Cyrus Audio

Vyberte si svou audio sestavu z řad zesilovačů, předzesilovačů, streamerů a postupně upgradujte své hifi do nejvyšší kategorie state of the art. Komponenty Cyrus Audio vám nabízí zvuk high end kategorie s ohledem na vaše vstupní investice. Postupně upgradujte jednotlivé komponenty, aniž byste museli prodávat staré a kupovat nové stroje. Dynamická, živá a věrná reprodukce ve všech cenových kategoriích, to je Cyrus Audio.

Na vrcholu high-end řetězce již přes 35 let v duchu Anglické tradice. Made in UK. Cyrus přestavuje zcela neobvyklou koncepci audio výrobků, nejen z pohledu designu, ale především z pohledu reprodukce hudby. Díky těmto principům a zásadám, již od roku 1984 sklízí po světě mnoho úspěchů za svou práci, která je pochopitelně otisknuta do nekompromisní kvality reprodukce hudby, překonávající mnohem dražší konkurenci.Vyrábíme produkty, které dosahují mnohem více než jen praktičnosti a bezproblémové funkčnosti.Za posledních 30 let, společnost Cyrus aplikovala mnoho zajímavých nápadů a technologií, které ovlivnily svět hudby a reprodukce. Výrobky Cyrus získaly celosvětový ohlas u kritiků napříč širokým spektrem systémů, kde hlavní referencí každého výrobku byl vždy zvukový výkon. Každý z produktů zní tak dobře, že v porovnání s masou konkurenčních výrobků tzv. HI-FI, zajišťuje Cyrus bezkonkurenčně lepší zvuk.

Hlavní přednosti

  • Bohatá historie značky Cyrus Audio. První základy a úspěchy přišli již v roce 1984 s modelem ONE. Cyrus nabízí unikátní modifikovatelný systém, který zaručuje upgrade stávajících komponent, čímž snižuje vaše náklady na cestě k lepšímu hifi.
  • Cyrus vždy staví na vlastních technologiích, vývoji a svém know-how. Výsledkem je nekompromisní kvalita reprodukce, která se jen stěží překonává.
  • Cyrus je nezaměnitelný nejen svým zvukovým výkonem, ale také unikátním designem šasi vyrobeným ze slitiny hliníku, které má navíc zásadní praktický význam.
  • Každoročně sklízí audio komponenty Cyrus mnoho ocenění a cenného vítězství . Vždy za nejlepší zvuk v dané kategorii.

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu