KECES

Společnost KECES byla založena již v roce 2002 a spadá do korporátní firmy Huikang, která je již od roku 1997 významným výrobcem toroidních transformátorů, elektrických zdrojů a audio komponent. Společnost KECES staví na know-how své firemní matky a posouvá produktovou linii napájecích zdrojů a hifi na nejvyšší úroveň, která je firmou KECES definována jako „dosažení naší snahy o dokonalost“ Za více jak deset let společnost KECES neúnavně inovuje nejmodernější technologie. S korporátním know-how pro výrobu klíčových komponentů je dosaženo vynikající produktové kvality, díky čemuž se společnost KECES dostává na vrchol konkurenčního prostředí. Cílem společnosti KECES není pouze vynikající zvukový přínos jejich produktů, ale současně elegantní design. Produkty KECES nebudou pouze stroje lahodící uším posluchače, ale technickým a designovým prvkem moderních domácností.

Hlavní přednosti

  • Thajwanská společnost vyrábějící tvrdé el. zdroje již od roku 1997. Společnost KECES je založena v roce 2002 a soustředí se na výrobu lineárních zdrojů, napájecích el. zdrojů, audio zesilovačů a převodníků.
  • Společnost KECES staví na svém dlouholetém know-how, díky čemuž maximálně splňují potřeby všech audiofilů a náročných posluchačů.
  • Mimo know-how a sérii špičkových produktů, společnost KECES vychází vstříc svým zákazníkům a drží cenu svých audio komponent na velice příznivé úrovni. Díky tomu si produkty KECES může dovolit úplně každý.
  • KECES – K – key components, E – elegant design, C – cutting edge technology, E – excellent acoustics, S – superb quality
  • Hudba je stejná cesta jako život. Je třeba ji prozkoumat a zažít. KECES bude u toho s vámi.

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu