Akustické panely

Panel je poskládán z kostek o rozměru 8x8cm, jednotlivé hranoly jsou vyrobené lepením ze čtyř různých hranolů, tak aby nedocházelo k praskání a jiné deformaci hranolu. Každá kostka je řezaná pod jiným uhlem a celkově jsou poskládány dle matematického výpočtu pro nejlepší rozbití akustických odrazů a tím k dosažení nejlepších akustických výsledků.

Budete sebe a hudbu lépe slyšet. Přinášíme vysoce kvalitní akustické difuzory, vyrobené z masivního dřeva, ručně, v České republice. Úprava akustiky prostoru je nedílnou součástí nejen poslechových místností a nahrávacích studii, ale s akustickým řešením se setkáme v domácích podmínkách, kancelářích, komerčních prostorech, divadlech, kino sálech atd. Cílem je dosáhnout poslechového komfortu a zřetelnosti především řečového pásma. V případě akustického řešení pro poslech hudby, je třeba naladit akustiku nejlépe v celém kmitočtovém pásmu. Za účelem eliminovat nežádoucí odrazy a docílit snížení doby dozvuku nabízíme designové a excelentně vyrobené difuzory z masivního dřeva.

Hlavní přednosti

  • Designové, bezchybně řemeslně zpracované a vyrobené z masivního dřeva. Vyrobeno ručně v České Republice
  • Modulární čtvercové panely v základních rozměrech 50x50cm 60x60cm. Díky odszaení kostek od kraje spojíte více panelů k sobě bez viditelných spojů.
  • Modulární akustické řešení a současně excelentní designové řešení interiéru.
  • Dodáváme a instalujeme luxusní difuzory vyrobené z přírodního dřeva upravené do požadovaného odstínu.
  • Od návrhu, poradenství až po konečnou realizaci a instalaci jsme Vám k dispozici.

Relevantní články

Cyrus one cast – pod drobnohledem

Cyrus One Cast Přinášíme recenzi německého magazínu AV-Magazin.de, který si novinku od Cyrusu, model One Cast, důkladně otestoval. Integrovaný zesilovač…

Další značky k poslechu

Menu