Gramofony Kuzma

Gramofony, gramofonové ramínka a přenosky pro nekompromisní milovníky hudby z analogových zdrojů. Hi-tech strojařina, tak se dá nazvat zpracování všech gramofonů a gramofonových ramínek Kuzma. Díky excelentnímu zpracování a letitým zkušenostem vám gramofony Kuzma přinesou neobyčejný zážitek z poslechu hudby, který bude digitálními zdroji jen stěží překonán.

Kuzma, jedny z nejlepších gramofonů na světě! Pochází ze Slovinska a svůj svět začaly dobývat již v roce 1982. Zakladatelem unikátních gramofonů je konstruktér Franz Kuzma, který díky svému zájmu o reprodukci hudby využil své zkušenosti strojního inženýra a své nadání investoval do konstrukce prvního gramofonu, který uvedl pod názvem STABI. Současně začal vyvíjet nekompromisní gramofonové ramínka, které na trh uvedl pod názvem STOGI (tuhost). Již v roce 1985 byla zveřejněna recenze prvního gramofonu STABI S s ramenem STOGI S a dobývání acidofilního světa začalo. Díky své unikátní konstrukci tlumení se gramofony a gramofonové ramínka Kuzma, řadí na vrchol technologické a zvukové dokonalosti. Produkty Kuzma jsou obdivovány audiofily po celém světě a z pohledu měřítka poměr cena výkon jsou zcela nekompromisní.

Hlavní přednosti

  • Jedny z nejlepších gramofonů na světě, které vám poskytnou maximální audiofilní zážitek. Ve výrobě již od roku 1984, konstruktér Franz Kuzma, Slovinsko.
  • Unikátní konstrukční topologie těla gramofonů a ramének, se celosvětově podepisuje pod úspěchy gramofonů Kuzma. Celosvětově gramofony Kuzma sklidili nespočet ocenění a řadí se mezi TOP 5 nejlepších firem vyrábějící gramofony na světě.
  • Gramofony Kuzma vynikají kvalitou reprodukce hudby, kterou z digitálních zdrojů nejste schopní překonat. Excelentní analytičnost, dynamika, prostor, čistota a koherence, to jsou jen některé atributy definice reprodukce, kterými Kuzma gramofony vynikají.
  • Modulární systém. Sestavte si gramofon dle svých představ a svého rozpočtu. Kuzma nabízí modelové modifikace gramofonu a ramének, které vám umožní nakonfigurovat gramofon na základě vašich přesných požadavků.
  • Rádi s vám pomůžeme s výběrem toho správného gramofonu. Zavolejte nám.

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu