Raveon

Jestliže hledáte univerzální 4K Blu-ray přehrávač, který zvládne všechny audio a video formáty ve špičkové kvalitě, zvládne SACD a DVD Audio a jeho cena není astronomická, Reavon je vaše jediná volba. Přesvědčte se o kvalitách 4K Blue-ray přehrávače Raveon v našem studiu.

Reavon je francouzský výrobce referenčních Blue-ray přehrávačů. Nová značka se zkušeným týmem v pozadí. Reavon vznikl odštěpením od francouzské firmy Archisoft, která také stojí za multimediálními přehrávači prodávanými pod značkou Zappiti. V současnosti se společnost Reavon postavila do čela produkce ultimativních Blue-ray přehrávačů pro náročné milovníky zvuku a obrazu, které po zániku značky Oppo a opuštění trhu ostatními výrobci tvořily tolik postrádající komponentu v AV segmentu. Díky Blu-ray přehrávačům Reavon znovu objevíte kouzlo audiovizuálního prožitku.

Hlavní přednosti

  • Zlomový rok 2021 pro 4K Blu-ray nosiče. Již bylo vydáno velké množství titulů včetně těch od oblíbeného vydavatelství Criterion, které vstupuje do prostoru 4K disků se skutečnými skvosty. Potřebujete stroj, díky kterému znovu vplujete do audio vizuálního světa bez kompromisu.
  • Jediný dostupný 4K Blu-ray přehrávač na trhu, který si poradí s disky 4K Blu-ray a je současně ultimativním CD, DVD-audio a SACD přehrávačem.
  • Kompletní podpora všech audio a video formátů – Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD Audio, CD, BD-Live/BONUSVIEW, HDR10, Dolby Vision, 36-bit Deep Colour/”x.v.Colour”, Dual HDMI Output a multimediální formáty (MKV, FLAC, AIFF, MP3, JPG)
  • ultra rigidní konstrukce. Základna šasi o tloušťce 1,6 mm je vyztužena ocelovou deskou o tloušťce 3 mm, aby se minimalizoval hluk způsobený mechanickým pohybem optické sestavy. Výsledkem je výrazně tišší, tužší a stabilní konstrukce přístroje. Snížení vibrací a rezonancí vede k lepšímu fungování jednotlivých komponent a jednoznačně ke kvalitnějšímu poslechu.
  • Dva výstupy HDMI pro oddělení zvuku a videa a vychutnání si 4K HDR při použití starší generace soundbaru nebo zesilovače domácího kina nekompatibilního se 4K. Vysoce účinný S/PDIF a koaxiální digitální audio výstup v CD kvalitě.
  • Ultimativní 4K Blu-ray přehrávač s vynikajícím poměrem cena-výkon
  • Navštivte náš showroom a seznamte se osobně s audiovizuálním výkonem 4K Blue-ray přehrávačem Reavon

Ceníky, katalogy

Žádné soubory k zobrazení…

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu