Hisense

Seznamte se s obrazem přesahujícím vaše představy o kvalitním obraze. Pro nenáročné uživatele anebo milovníky domácího kina bez kompromisu, Hisense poskytuje vždy excelentní obraz, který naplní vaše vizuální požadavky. Seznamte se s obrazem Hisense v našem showrromu, Hisense Trichroma L9 vám ukáže nový směr v zobrazovacích technologiích, které dokonale naplní vaše smysly.

Společnost Hisense Group se řadí mezi největší výrobce elektroniky na světě. Od svého vzniku v roce 1969 přivedla na svět nespočet vynikajících produktů a je vlastníkem mnoha patentů především v oblasti zobrazovacích technologií, jako jsou televize a projektory, kde jsou její zkušenosti a know-how nejsilnější. Jak ve společnosti tvrdí „Usilujeme o to stát se nejspolehlivější značkou na světě s více než stoletou tradicí značky. Naším cílem je neustále prosazovat vědecké a technologické inovace v naději, že zlepšíme celkovou kvalitu života a přineseme štěstí milionům rodin.“ Hisense prodává produkty pod několika značkami. Patří mezi ně Combine, Hisense, Toshiba, Gorenje, Kelon a Ronshen. Hisense současně vyrábí OEM. Hlavními produkty Hisense jsou televize. První televizní model CJD18 byl vyroben v roce 1978. V roce 2013 vynalezl typ průhledné televize. V roce 2015 získala společnost právo prodávat televizory v Americe pod značkou japonské firmy Sharp. V roce 2020 představila první skutečný 8K 10bitový televizor HDR na světě, který je založen na AI ovládaném algoritmu HDR a enginu zajišťujícím kvalitu obrazu požadujícím superpočítačový výkon 6,5T. S více než 80 000 zaměstnanci po celém světě má Hisense Group 14 průmyslových parků, které se nacházejí v Qingdao, Shunde, Huzhou, České republice, Jihoafrické republice, Mexiku atd. Existuje také 18 výzkumných a vývojových center v Qingdao, Shenzhen, USA, Německu, Izraeli atd.

Hlavní přednosti

  • Hisense je světový leader ve výrobě zobrazovacích technologií. Vývoj televizí započal již v roce 1969 a je držitelem mnoha různých patentů.
  • je leaderem na poli laserových televizí, které jsou kombinací projekčního plátna a projektoru na ultra krátkou vzdálenost, který podporuje všechny smart funkce běžných TV.
  • v portfoliu Hisense najdete LASER TV, OLED, ULED, LED a SMART TV.
  • Laserové televize jsou specialitou značky Hisense. Kombinují projekční systém na velmi krátkou vzdálenost s klasickou televizní výbavou, jako jsou tunery, konektory a reproduktory. Jedná se tedy o spotřebič kombinující funkce televize a projektoru s tím, že si z obou bere to nejlepší.
  • V našem studiu najdete jen to nejlepší. Hisense Laser TV Trichroma L9 100″. L9  disponuje RGB třemi lasery, které dosahují pokrytí barevného gamutu 107%. Hisense L9 poskytuje nekompromisní, dech beroucí obraz ve vysokém rozlišení za zcela bezkonkurenční cenu.
  • Nejen Hisense Trichroma l9, ale i OLED nebo ULED. Objednáme Vám TV dle vašich požadavků a kritérií.
  • Navštivte náš showroom a seznamte se osobně s obrazem Hisense.

Ceníky, katalogy

Žádné soubory k zobrazení…

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu