Denon

Nekompromisní a flexibilní AV přijímače s prostorovým zvukem vybavené špičkovou technologií Denon přinášející vždy dokonalý hudební zážitek. Uspokojí vysoké nároky filmových nadšenců ale i začátečníků. Opravdový audiofilové chápou, že pro vytvoření bohatého zvukového prostředí zachycujícího věrohodnost zážitku jako v kině v pohodlí vašeho obýváku, potřebujete vysoce kvalitní AV přijímač. U nás ve studiu se přesvědčíte, proč by měl být pro Vás právě AV přijímač Denon tou správnou a nejlepší volbou!

Denon je Japonský výrobce audio techniky, který ctí své bohaté dědictví a přitom pevně hledí do budoucnosti. Denon je jedna z klíčových japonských značek, která se stala nejinovativnějším světovým výrobcem špičkového audio zařízení.
Denon přeměňuje nápady ve skutečnost již více než 110 let. Je formován velmi blízkým vztahem s japonskou národní veřejnoprávní stanicí NHK, kde strávila svá raná léta vývojem převratných technologií. V současné době společnost Denon staví na svých technologických prvenství a zkoumá nové formáty, procesy a produkty. To vše v z výrobního závodu Audio Works v Shirakawě. V současnosti je společnost Denon spojována s výrobou audiofilních AV receiverů, procesorů a AV zesilovačů určených pro domácí kino a je jedinou společnosti, která uvedla na trh AV receiver disponujícím 13.2 kanály, podporující všechny v současnosti dostupné video a audio formáty.

Posuňte celkový zážitek na novou úroveň!

Hlavní přednosti

  • Japonská společnost Denon je na trhu více než 110 let. Na svět přinesla nespočet převrtaných technologii, na kterých staví dodnes.
  • Denon je  leaderem v návrhu a realizaci pokročilých AV technologií zaměřených pro špičková domácí kina. V portfoliu značky najdete AV Recievery, AV procesory, vícekanálové AV zesilovače a stereo zesilovače.
  • Letité zkušenosti v oblasti HiFi umožňuji společnosti Denon stavět nekompromisní AV komponenty poskytující excelentní zvukový výkon s přihlédnutím na poměr cena-výkon.
  • Denon poskytuje externí karty, díky kterým můžete upgradovat svůj AV receiver o vyšší obrazový výkon. Příkladem je upgrade HDMI karty pro 8K video výstup.
  • Jestliže plánujete více zónové ozvučení nebo stavbu domácího kina, AV receivery a procesory Denon vám přinesou maximální požitek a silné emoční prožitky z poslechu hudby a domácího kina.
  • Navštivte naše hifi studio, rádi vás seznámíme se zvukovým a obrazovým výkonem AV receiverů Denon. V našem kině se sami přesvědčíte o schopnostech produktů Denon.

Ceníky, katalogy

Žádné soubory k zobrazení…

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu