DALI

Jestliže hledáte moderní reprosoustavy nebo instalační reproduktory pro svůj projekt, reproduktory Dali budou pro vás tou správnou volbou. Disponují osobitým designem a excelentním zvukem, který za všech okolností poskytne vynikající kresbu zvuku a dynamický výkon. Stereo, domácí kino nebo plošné ozvučení vašeho domu, vždy budete maximálně spokojení.

Dánská V Dali nás žene syrová vášeň pro hudbu a její poctivou reprodukci v domácím prostředí. Vývoj a zdokonalování nových technologií pro zvýšení realističnosti zážitku z domácí zábavy je hlavním cílem naší snahy vytvořit reproduktory, které považujeme za nejlepší na světě. Dánská společnost Dali, tak jak ji známe teď, svou cestu výroby reprosoustav započala v roce 1983. Nyní, s více než 35 lety zkušeností a celosvětovým uznáním, zaujala společnost Dali takový postoj ke zvuku, který jak sama tvrdí, pokročil na úroveň moderního umění, inspiruje milovníky hudby a kinematografie. Dnes DALI nabízí vzrušující řadu reproduktorů, které vyhovují každému vkusu, od cenově výhodné řady SPEKTOR po vysoce výkonné reproduktory EPICON 8. S více než milionem spokojených majitelů DALI ve více než 70 zemích oživuje společnost Dali hudbu a film.

Hlavní přednosti

  • Společnost Dali je dánský výrobce audiofilních reprosoustav již od roku 1983, se zaměřením na klasické stereo reprosoustavy, reprosoustavy pro domácí kino a instalační reproduktory wall-in.
  • S více jak 35 letými zkušenostmi a know how si dnes vybudoval pozici uznávaného světového výrobce high-endových reprosoustav.
  • Reprosoustavy DALI jsou výhradně osazeny reproduktory vlastní výroby. Navržené od nuly dánskými inženýry a vyrobené ve vlastních výrobních  prostorech.
  • Dali se vedle klasických reprosoustav významně soustředí na instalační reproduktory, které nabízí pod označením série Phantom. Instalační reproduktory se stejně jak klasické, vyznačují osobitým designem a excelentním zvukem, kterého si cení hifisti tak milovníci domácího kina, multikanálových systému a milovníci plošného ozvučení.
  • V našem studiu si poslechnete moderní instalační reproduktory série Phantom, které Vám odprezentujeme jak ve stereo režimu tak v režimu kina 13,2 Dolby Atmos.
  • Navštivte naše HiFi studio a seznamte se s reproduktory Dali, s designovým a zvukově unikátním systémem Dali Phantom.

Ceníky, katalogy

Žádné soubory k zobrazení…

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu