vše co potřebujete vědět o společnosti Cyrus Audio ltd

Vše co ptřebujete o Cyrusu vědět.

Společnost Cyrus Ltd:

Továrna Cyrus sídlí v Huntingdon, Cambridgeshire v Anglii, kde je zastřešen celý vývoj a výroba komponentů této značky. Od návrhů, prototypů, výroby až k produktové podpoře. Značka Cyrus přestavuje zcela neobvyklou koncepci audio výrobků, nejen z pohledu designu, ale především z pohledu reprodukce hudby. Cyrus je soukromě vlastněná společnost, dodržující přísně své zásady. Stejně jak přistupuje k high-end stereo systémům, přistupuje stejně ke svým zákazníkům. Díky těmto principům a zásadám sklízí po světě mnoho úspěchu za svou práci, která je pochopitelně otisknuta do nekompromisní kvality reprodukce hudby za velice příznivou cenu.

Ve světě, kde 99% audio výrobců z důvodů maximálního snížení nákladů nechává vyrábět své přístroje v nízko nákladovém zpracovatelském průmyslu, Cyrus se rozhodl postavit vlastní tým lidí inženýrů v Cambridgeshire, což je místo bohaté na technologie, hi-tech výrobu, výzkum a vývoj s vynikajícími výsledky.
Moderní výrobní procesy znamenají, že v menším měřítku, Hi-tech produkty mohou být úspěšně vyrobeny v Anglii. Ve skutečnosti naše rozhodnutí o umístění své výroby v jedné z nejvyspělejších ekonomik světa, kde se očekává vysoká kvalita, znamená, že můžeme nastavit nejvyšší standardy kvality. Ze všech těchto důvodů, naši dodavatelé chápu naše požadavky, a proto, že Velká Británie je světovým lídrem v mnoha high-tech odvětví, můžeme přistupovat ke špičkovým technologiím mnohem rychleji než ostatní.

Ať už jsme upravovali zesilovač Cyrus zesilovač z roku 1983, nebo nový systém, Cyrus je nastaven tak, aby podporoval naše produkty po mnoho let a v mnoha případech přes několik generací, protože naše výrobky prochází napříč rodinou a jejich generacemi. Vážíme si vaší investice do Cyrus a jsme na to hrdí. Poskytovat bezkonkurenční služby vedoucí k prodloužení životnosti systému Cyrus.
Cyrus je výjimečná společnost, podporována vášnivými nadšenci reprodukce hudby. Kromě toho se snažíme vyrábět produkty, které dosahují mnohem více než jen praktičnosti a bezproblémové funkčnosti.

Všechny naše modely jsou zabudovány do legendárního šasi Cyrus.

Všechny naše modely jsou zabudovány do legendárního šasi Cyrus. To se ukázalo jako výjimečná ikona v audio světě … často podhodnocená přesto nepopiratelně elegantní.

Šasi Cyrus je tvořeno odlíváním pod obrovským tlakem a jakmile se ochladí, je ručně dokončena před nanesením konečné povrchové úpravy. Unikátní způsob lití vytváří silnou a špičkové technické parametry prostoru pro elektroniku jsou zárukou dlouhé životnosti výrobku.
Za posledních 30 + let, jsme aplikovali mnoho zajímavých nápadů a technologií, které ovlivnili svět hudby a reprodukce. Když jsme začínali, CD bylo novým formátem. Poté AV systémy které nabízely vícekanálový zvuk, napříč tomu jsme na trh uvedli digitálního úložiště, které bylo přímo ohromující. Výrobky Cyrus získaly celosvětový ohlas u kritiků napříč širokým spektrem systémů, ale hlavní referencí každého výrobku byl vždy zvukový výkon. Každý z našich produktů zní to tak dobře, že v porovnání s masou konkurenčních výrobků tzv „hi-fi“, zajišťujeme bezkonkurenčně lepší zvuk.
Jsme velmi rádi, že jsme vám mohli připomenout úspěchy dosažené ve Velké Británii, britskou společností za podpory hudebních nadšenců.
Ohledy na životní prostředí

Odmítáme koupit komponenty, které obsahují látky, které by mohly poškodit životní prostředí

Ekologické modely Cyrus jsou navrhovány a vyráběny v naší centrále v Huntingdon, Anglie. Cyrus spolupracuje s nejvyššími etickými standardy, takže musíme být pilní, abychom zajistili všechny naše vstupy v souladu s našimi zásadami.
Například naše tlakové odlévání šasi. Slitina šasi je klíčovým prvkem pro kvalitu zvuku a designovou hodnotu. Naše šasi je pro náš odléváno v jedné ze špičkových evropských tlakových sléváren fungující v souladu s přísnými evropskými normami v oblasti životního prostředí.
I přesto, že se nám často nabízí až výjimečně dobré součástky, trváme na tom, že bez ohledu na to, kde všude ve světě se naše výrobky prodávají, vámi zakoupené přístroje jsou postaveny vždy z komponentů vybrané s s ohledem na dopad na životní prostředí. Odmítáme koupit komponenty, které obsahují látky, které by mohly poškodit životní prostředí, jako je olovo a kadmium, které jsou na trhu běžně dostupné. Veškerá produkce Cyrus vyhovuje přísným RoHS standardům v oblasti životního prostředí.

Recyklace elektroniky se stala jasnou směrnicí naší vlády. My v Cyrus se domníváme, že by měla být nejen recyklace e prováděna inteligentně, ale vzhledem k životnímu prostředí v co nejvyšší a plné míře.
Cyrus je stále opravuje, modifikuje a upgraduje zesilovače, které se prodávaly před 20 lety. Často se naše stroje předávají z generace na generaci a každá z nové generace se těší našemu produktu. Předpokládáme, že více než 80% vyrobených modelů Cyrus zůstává v současné době v plném zapojení. Můžeme říci, že že Cyrus je jedním z nejúčinnějších produktů v našem oboru.
Některé modely v našem sortimentu byly vybaveny nízkým výkonem a pohotovostními obvody, které používají méně než jeden watt energie.

Výzkum a vývoj

Cyrus je výrobce specializující se na výrobu high end audia. Všechny své produkty vyvíjí uvnitř svého týmu pro výzkum a vývoj. Naše společnost podporuje nové myšlenky, nápady a vize a nechá je vtékat do všeho co děláme. Je to energie naší posedlosti vytvářet stále lepší a dokonalejší kvalitu reprodukce hudby. Pokud je vaš cíl stejný jako náš, nebojte se investovat do komponentů, které přináší mnohem víc než jen přehrávání hudby. Okamžitě oceníte a pochopíte, proč Cyrus neustále podstupuje složitý a náročný vývoj k dosažení zvýšení emocionálního prožitku v reprodukci hudby.

 

Naše stroje vládnou schopností malovat širokou zvukovou plně obsazenou šířku a hloubku

Vývoj ultra-vysoce výkonných audio komponentů vyžaduje potřebu zkušených audio inženýr a tuningové uši s pravidelnou zkušeností z živého hudebního prostředí napříč různými žánry a místy. Celý proces začíná projektovou dokumentací a podrobným koncepčním popisem vlastností a techniky, která může pomoci urychlit vývoj a dosažení nové hranice state-of-the-art. Tým Cyrus R & D má další úkol a to vytvořit novou hranici state-of-the-art přes sérii prototypů.
Každý z těchto prototypů prochází důmyslnými analýzami a poslechovými testy. U každého testovaného prototypu hodnotíme dosažené zvukové vlastnosti s nově dostupnými komponenty a topologickým řešením. I Přesto, že zvukové vlastnosti jsou nejdůležitějším cílem, musí naši inženýři navrhovat stroje pracující globálních bezpečnostních normách, emisích a energetických standardech.

Zvuk Cyrus je záměrně naladěný k produkci akustického obrazu. Naše stroje vládnou schopností malovat širokou zvukovou plně obsazenou šířku a hloubku, ve kterých se realisticky zobrazují horní polohy umělce. Jsou schopny rozšířit frekvenční rozsah zachycující okolní zvuky, vytváří hluboký a melodický basy bez komerčně přidaného horního basu s přesným načasováním a projekcí ženského vokálu.

Každá složka musí zvukově odpovídat našemu akustickému požadavku, pokud chceme, aby všechny komponenty v systému, společně zvukově tvořili konzistentní 3D obraz a nikdy nebyly mezi sebou v rozporu. I přesto že detail, dynamika a zvukově další parametry se v rámci vývoje zlepšují a to s každým novým modelem, akustický podpis zůstává konstantní. To je naše přesvědčení, že přesně tyto atributy budou nejvíce hodnoceny ve vaší poslechové místnosti či domácnosti.
Chceme dosáhnout tak jemného rozlišení detailů, které odhalují emoce a vášeň, kterou umělci vložili v čase pořízení nahrávky do záznamu a chceme, vy ji mohli sdílet. Většina audio systémů odfiltruje vysoké kmitočty a tím sebere to zvláštní kouzlo, které je patrné při živém vystoupení. Naším cílem je vylepšit naše umění natolik, aby jste díky naším strojům byly schopni přenést více jemných detailů až do své poslechové místnosti.

 

Předchozí příspěvek
Seznamte se s výkonovým monoblokem Cyrus X 300
Následující příspěvek
cyrus CD přehrávače. Proč jsou tak nepřekonatelné?