Domácí kino

Postavíme vám vaše vysněné domácí kino nebo poslechový prostor na klíč. Nabízíme ucelenou nabídku a komplexní služby v realizaci staveb domácích kin a poslechových místností. Od návrhu interiéru, jeho designu přes stavební konstrukce, elektroinstalace, až po instalaci světel, instalaci akustických prvků a samotných audiovizuálních technologií. Výsledkem je vždy nekompromisní poslechový prostor ve kterém se budete skvěle cítit a prožívat nekompromisní a dech beroucí zvukovou scénu vašeho stereo systému a atmos domácího kina.

Hlavní přednosti

  • Navrhneme design interiéru, spolu s konstrukčním a technickým řešením domácích kin a poslechových prostor.
  • Zrealizujeme stavbu vašeho vysněného kina na klič nebo pouze dodáme technologie do vašeho již vybraného prostoru. Provedeme instalaci a vše nastavíme tak, aby výsledný zvuk byl nekompromisní. Vše dle vašeho požadavku a přání.
  • Zrealizujeme vše. Od menších kin 5.1 až po plnohodnotné atmos kina 13.2 nebo větší kina pro opravdu náročné milovníky kino sálu.
  • Pro instalace 5.1 až 13.2 instalujeme AV procesory Denon a pro náročnější 13.2 a více kanálové instalace AV procesory Storm Audio. O obraz se nám starají 4K projektory na krátkou vzdálenost nebo projektory s instalací pod strop
  • Nainstalujeme Vám vysoce výkonné Wall-in reproduktory Dali, které podávají nekompromisní výkon v režimu kina i sterea.
  • Navštivte náš showroom a seznamte s jediným nekompromisním domácím Atmos kinem 13.2 na Moravě.

Ceníky, katalogy

Žádné soubory k zobrazení…

Relevantní články

Grandinote Shinai – 30 Wattový speciál

RECENZE NĚMECKÉHO MAGAZÍNU hifitest.DE Integrovaný zesilovač Grandinote Shinai – 30 WATTOVÝ ITALSKÝ SPECiÁL Je zajímavé, že pokud jsou v zesilovači…

Další značky k poslechu