HEAR IT?

Silver Heaven

Reproduktorový kabel, s technologií A.D.T. je součástí referenční série. Kabel je zhotoven ze stříbrných vodičů o vysoké čistotě 99.999 o průřezu 1,5mm. V případě Bi-Wire verze 2x 1,5mm a 2x 2mm na středo basovou část. Vodiče jsou uloženy do technologie A.D.T. s geometrií vzájemného křížení.

Cena95.000,- Kč

AG Série – Silver Heaven Stíněný reproduktorový kabel, s technologii A.D.T. řadí do referenční série. Kabel je zhotoven ze stříbrných vodičů o vysoké čistotě 99.999 a průřezu 1,5mm a 2mm. Vodiče jsou tlumeny technologií A.D.T. s geometrií vzájemného křížení. Svrchní obal kabelu je tvořen polyamydovým opletem.

Stříbrná verze reproduktorového kabelu ve své charakteristice navazuje na nižší model Red Space. Díky použitému materiálu z čistého stříbra, je dosaženo lepšího rozlišení a přesnosti lokalizace informací reprodukovaných do prostoru. Reprodukce nabývá na analytičnosti, neubývá však éteričnosti a lehkosti. Naopak vzdušnost reprodukce je charakteristická pro technologii A.D.T., která posouvá reprodukci hudby do zcela jiného prostoru.

Vlastnosti reprodukce se vyznačují schopností přenést maximum informací k reproduktoru, projevující se vynikajícím podáním prostoru, jeho šířky a hloubky, rozlišením nejen na základních informacích, ale především na vysokých harmonických kmitočtech. Dozvuky nástrojů a vokálů jsou díky tomu maximálně čitelné. Naprostá tonální vyváženost a čistota reprodukce podtrhuje výjimečnost tohoto kabelu.

Kabel je osazený firemními vidličkami z vysoce čisté mědi stříbřené ryzím stříbrem nebo stříbřenými banány z čisté mědi.

Základní délka 2m

Konektory: vidličky nebo banánky

Cena Single verze: 95.000,-

Cena Bi-wire verze: 139.000,-

Audio od nás funguje

Dlouholeté zkušenosti, vlastní vývoj, inovativní a topologické řešení účinně posouvají výrobky Orchestra Instruments do jiné dimenze...

Zvykněte si na kvalitu

Nepřistupujeme na kompromisy! Nejlepší součástky, nejkratší signálové cesty, vysoká stabilita, maximální pojetí zpracování a designu...

Spolehněte se

Orchestra Instruments...emoce a zážitky z poslechu hudby po celý život. Každý výrobek je postaven s doživotní garancí nejlepšího zvuku...

Potřebujete informace, nebo individuální audio řešení?

Orchestra Instruments

ORCHESTRA Instruments s.r.o.
Zingaliacoustics Audio studio

Masarykovo náměstí 93
753 01 Hranice

T: 739 021 027
E: info@zingaliacoustics.cz

Buďte ve spojení

Návštěva studia?

Přijeďte do našeho studia k poslechu vybraných komponent!
Nezapomeňte, že se zároveň seznámíte se špičkovými reprosoustavami Zingali...