HEAR IT?

Kdo jsme

NASLOUCHÁME ŽÍVÉ HUDBĚ

ORCHESTRA INSTRUMENTS … Ručně vyráběné audio kabely

Impulsem vývoje audio kabelů předcházel požadavek vyrobit kabel, který bez ohledu na použité materiály dokáže v nejlepší možné kvalitě přenést signál od jeho zdroje na jeho druhý konec. Díky požadavku na nekompromisní vlastnosti propojovacích kabelů, kterou jsme potřebovali pro vlastní vývoj audio komponent, jsme odděleně přešli na systematický vývoj vlastních propojovacích kabelů.

Až vývoj ukázal, jak neocenitelný kabel může být. Kolik může ze 100% vzít a kolik ze 100% může zanechat. Jak moc může pozměnit a jak moc může zůstat věrný originálu. Čím hlouběji jsme studovali jednotlivé vlivy použitých materiálů, tím více jsme si uvědomovali, jak moc některé konstrukční prvky mohou signál ovlivnit a díky tomu tyto prvky eliminovat a jen tak zůstat věrný originálu….

 

NAŠÍ INSPIRACÍ JE ZVUKOVÁ PRAVDA

Naše kabely nejsou korekcí audio systému. Neměníme charakter signálu k větší či menší líbivosti. Bez ohledu v jakém zapojení kabel bude hrát, nikdy nebude korekcí pro určité frekvenční pásmo. Naší motivací a inspirací je zvuková charakteristika akustických nástrojů.

Perkuse, dechové nástroje, žesťové nástroje, strunné nástroje, smyčcové nástroje…

Spolupracujeme s odborníky z hudebního oboru a pečlivě zvukovou charakteristiku jednotlivých akustických „živých“ nástrojů studujeme a společně konzultujeme. Bez ohledu na složitosti aplikace, postupně dosažené informace do vývoje aplikujeme a opět je konzultujeme.

Společnost Orchestra Instruments s.r.o. spolupracuje výhradně s výrobcem hornových reprosoustav Zingali Acoustics, která je současně jejich výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku.

 

POSLOUCHÁME ŽIVOU HUDBU

Celý vývoj audio kabelů ORCHESTRA Instruments je založený v kooperaci s reprosoustavami světového uznávaného výrobce Giuseppe Zingali. Reprosoustavy Zingali které současně firma Orchestra Instruments distribuuje, se na poli referenčního Highednu a profi audio systémů pohybuje přes 30 let.

Reprosustavy Zingali neposkytují zpětnou vazbu pouze naší společnosti, ale jejich pravdivé schopnosti reprodukce hudby z oblasti profesionální hudby využívá např. STING, TINA TURNER STUDIO, FRANCIS FORD COPPOLA, PAUL MCCARTNEY, HERBIE HANCOCK STUDIOS, PORSCHE, a největší nahrávací studio na světě SONY MUSIC STUDIOS TOKYO a mnoho dalších...

K testování používáme koncept našeho zesilovače ORCHESTRA OPERA a SYMPHONY a z prodejních artiklů pak zesilovače CYRUS, které jsou levnější alternativou, ale disponují poctivou kvalitou high end komponent.

Audio od nás funguje

Dlouholeté zkušenosti, vlastní vývoj, inovativní a topologické řešení účinně posouvají výrobky Orchestra Instruments do jiné dimenze...

Zvykněte si na kvalitu

Nepřistupujeme na kompromisy! Nejlepší součástky, nejkratší signálové cesty, vysoká stabilita, maximální pojetí zpracování a designu...

Spolehněte se

Orchestra Instruments...emoce a zážitky z poslechu hudby po celý život. Každý výrobek je postaven s doživotní garancí nejlepšího zvuku...

Potřebujete informace, nebo individuální audio řešení?

Orchestra Instruments

ORCHESTRA Instruments s.r.o.
Zingaliacoustics Audio studio

Masarykovo náměstí 93
753 01 Hranice

T: 739 021 027
E: info@zingaliacoustics.cz

Buďte ve spojení

Návštěva studia?

Přijeďte do našeho studia k poslechu vybraných komponent!
Nezapomeňte, že se zároveň seznámíte se špičkovými reprosoustavami Zingali...