HEAR IT?

Audio kabely Orchestra Instruments

Audio kabely Orchestra Instruments.

TECHNOLOGIE VÝROBY

Mohli bychom psát dlouhé texty o technologii výroby, postupech zpracování a výrobních detailech. To vše je však souborem Know-How každého výrobce. Není ani účelem popisovat jednotlivé kroky, hlavní je výsledek, ten vždy rozhoduje.

Výrobních technologií je bezesporu mnoho, my však ctíme pouze tu svou...

Máme základní parametry, se kterými se rádi podělíme. Kabely ORCHESTRA Instruments jsou postaveny výhradně na našem vývoji a fyzickém měření, a zhodnocení všech nuancí spojovaných s přenosem signálu. Nikdy jsme dopředu nevyloučili a ani nepřipustili žádnou technologii, žádný materiál, dokud jsme se o jeho vyřazení anebo zanechání ve výrobě nepřesvědčili sami na základě měření a testování.

Používáme vlastní technologie dielektrika a tlumení se zcela unikátními vlastnostmi. Pro naši aplikaci a výrobu dielektrika využíváme materiál, který jsme pojmenovali A.D.T. (Absolute Damping Technology). Je to materiál vyrobený na bázi organických polymerů, vyznačující se extrémní adhezí s vynikajícími mechanickými a elektrickými vlastnostmi. Je to základní pilíř High-End kabelů Orchestra Instruments. Soubor tlumení doplňují další materiály, které jako celek tvoří vodič s vynikajícími elektrickými a mechanickými vlastnostmi.

Pracujeme pouze s vodiči z pevného jádra (solid core) a uhlíkovými vlákny nejvyšší čistoty.

Základní High End série: CU a AG vodiče v PTFE dielektriku

Vyšší High End serie: AG vodiče v A.D.T. dielektriku

Referenční série: uhlíkové vlákna v A.D.T. dielektriku

 

RUČNÍ VÝROBA A MAXIMALISTICKÝ PŘÍSTUP

Naše kabely jsou vyrobeny ručně. Od základního čištění materiálu, přes ručně aplikované dielektrikum, tvorby geometrie kontrolovanou nepřetržitým měřením, pájení a svrchní opláštění kabelu, je kabel neustále v našich rukách. Výsledkem musí být vždy kabel, který bude ve své třídě co nejvěrněji kopírovat vstupní signál a přinášet svému majiteli maximální radost a pozitivní emoce z poslechu hudby.

 

TO NEJLEPŠÍ CO SI JEN DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

I přesto, že věnujeme maximální úsilí výrobě jednotlivých vodičů a v konečném výsledku propojovacích audio kabelů, základní vstupní materiály nevyrobíme a musíme se spoléhat na naše dodavatele. Veškeré solid core vodiče nakupujeme od renomovaného výrobce, který je pro nás garancí kvality. Nejvyšší kritéria čistoty neplatí pouze pro materiály z vysoce čisté mědi a stříbra s čistotou 99,999, ale především pro uhlíkové vlákna, kde trváme na způsobu výroby, konkrétních použitých vstupních materiálech pro výrobu a výsledných požadovaných parametrů

- Všechny naše RCA kabely jsou osazeny referenčními konektory společnosti KLE Eichmann, které díky své geometrii jednotlivých pinů poskytují nejlepší podmínky uzavření signálu.

- Vidličky a trubičkové konektory jsou naší vlastní výroby. Klademe velký důraz na to, aby přechodové podmínky signálu byly co nejlepší a zcela bez rozdílu.

- Vidličky a trubičkové konektory jsou vyrobeny z vysoce čisté mědi, s optimálně navrženou geometrii. Ručně opracované a v konečné fázi stříbřené 50um ryzího stříbra.

Neaplikujeme zlacení ani rhodiování. Nic co by zhoršovalo elektrické vlastnosti konektoru.

 

 

Audio od nás funguje

Dlouholeté zkušenosti, vlastní vývoj, inovativní a topologické řešení účinně posouvají výrobky Orchestra Instruments do jiné dimenze...

Zvykněte si na kvalitu

Nepřistupujeme na kompromisy! Nejlepší součástky, nejkratší signálové cesty, vysoká stabilita, maximální pojetí zpracování a designu...

Spolehněte se

Orchestra Instruments...emoce a zážitky z poslechu hudby po celý život. Každý výrobek je postaven s doživotní garancí nejlepšího zvuku...

Potřebujete informace, nebo individuální audio řešení?

Orchestra Instruments

ORCHESTRA Instruments s.r.o.
Zingaliacoustics Audio studio

Masarykovo náměstí 93
753 01 Hranice

T: 739 021 027
E: info@zingaliacoustics.cz

Buďte ve spojení

Návštěva studia?

Přijeďte do našeho studia k poslechu vybraných komponent!
Nezapomeňte, že se zároveň seznámíte se špičkovými reprosoustavami Zingali...